reklam

ılgaz esnaf

istanbul esnaf

ankara esnaf

Bugun...
21-02-2019 21:51:00 büyüt küçült

MEHMED ÖZTÜRK SEVGİSİ SALONU DOLDURDU

MEHMED ÖZTÜRK SEVGİSİ SALONU DOLDURDU Mehmed Öztürk aday tanıtım proğramı yaptı.
reklam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk aday tanıtım proğramı yaptı.

Aday Tanıtım proğramına katılan AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu ; "Mehmed Öztürk'ü 20 yıldır tanıyorum , yaparım derse yapar.Nasip olup kazandıktan sonra Mehmed Öztük ve sizlerin emrindeyim.Yapılacak projelere baktığımda Mehmed Öztürk meclisten ayrılmayacak , yakamıza yapışacak gibi duruyor ama Ilgaz daha güzeline layık daha fazlasına layık sizlere feda olsun." şeklinde konuştu.

Milletvekilimizin konuşmasının ardından konuşma yapan Öztürk ;

"Doğduğum, büyüdüğüm ve yaşadığım sevdalısı olduğum Ilgaz’ımızda uzun yıllar sizlere hizmet etmeye çalıştım. Gerek siyasi hayatımda gerekse ticari hayatımda gecemi gündüzüme katarak çalıştım. Bugün de aynı azim ve gayret ile memleketime hizmet için bir kez daha belediye başkanı adayı olarak huzurunuza çıkıyorum. Ilgazımıza yaptığımız hizmetler için ‘yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’ diyerek partimizde farklı kademelerde görev aldığım dönemlerde kazandırdığımız eserler hem ilçemizin gelişimine katkıda bulunmuş hem de bu eserler sayesinde vatandaşımıza istihdam alanı açılmasına vesile olmuşuzdur.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde tek düşüncemiz Ilgazımızın gelişmesine ve geleceğine yön vermektir. Her şeyden önce; kapısı herkese açık bir belediye başkanı olarak geliyorum. Sorun değil, çözüm üreten yönetim anlayış ile geliyoruz. 7 ‘den 70’e tüm halkımıza kucak açacak bir belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Yapacağımız projelerle Ilgazımızı layık olduğu yere taşımak için geliyoruz. Yatırım projelerimizle memleketimize istihdam anlayışı ile geliyoruz. Sosyal projelerimizle insanımızın yaşam standartlarını yükseltmeye geliyoruz. Cadde ve sokakların alt yapısı ile tüm yolların asfaltı yapılmış modern bir Ilgaz’ı inşaa için geliyoruz. Eğitimde, sağlıkta, sosyal alanda kaliteli hizmet anlayışı ile geliyoruz. Tüm bunların yanında; gönülden gönüle yollar açarak, gönüller yapmaya geliyoruz.

Şüphemiz yok ki 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde siz değerli hemşehrilerimizin tercihleri huzur ve istikrardan, hizmet ve kalkınmadan,güçlü iktidar ve deneyimli kadrodan yana olacaktır. Bu tercihinizde ilçemize ve ülkemize hayırlı hizmetler çıkacak ve neticede kazanan Ilgazımız ve Ilgazlılar olacaktır.

Sizlerin destek ve dualarıyla sağ duyunun galip geleceğine inancım tamdır. Selam ve Dua ile…" şeklinde konuştu.

 

Aday tanıtımının ardından THM Sanatçısı Mustafa Özcan ve Halk Oyunları Ekibi davetlilere eğlenceli anlar yaşattılar.

 

 

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Zeliha Güler Dilsiz dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Mehmed Öztürk ve Harun Tosyalıoğlu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Cemil Hatipoğlu dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, kalabalık ve iç mekan

 

 

İŞTE MEHMED ÖZTÜRK'ÜN LİSTESİ

 

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Ali Ihsan Bulamaçcı, Tarık Kömürcü, Öztürk Açıkalın, Zekeriya Bahçeci ve Mustafa Cingay dahil, gülümseyen insanlar, takım elbise

 


Bu haber 1842 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI