reklam

ılgaz esnaf

istanbul esnaf

ankara esnaf

Bugun...
09-11-2018 00:22:00 büyüt küçült

ILGAZ GÜNDEMİNDE BU SORU CEVAP ARIYOR ?

ILGAZ GÜNDEMİNDE BU SORU CEVAP ARIYOR ? Aday gösterilecek mi ?
reklam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çankırı siyasetinin 2 güçlü siyasi partisi olan AK Parti ve MHP’de seçim çalışmaları yoğunluğu yaşanıyor. Aday adayı sürecinin başladığı partilerde kulisler de hareketlenmeye başladı.

 

AK Parti kanadında aday adayı yoğunluğu yaşanırken, MHP kanadı Meral Akşener oluşumuna destek veren belediye başkanlarının aday yapılıp yapılmayacağını tartışıyor.

 

Bilindiği gibi MHP Lideri Bahçeli muhalifleri, olağanüstü kurultaya gitmek için toplanmış ve karşı yönde çalışma başlatmıştı.Ülke genelinde başlatılan kampanyaya Çankırı’dan da bazı gruplardan destek gelmişti. MHP’li Ilgaz, Eldivan ve Şabanözü Belediye Başkanları da Akşener destekçileri arasında yer alıyordu.

 

31 Mart seçimleri yaklaşırken Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya ve Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin Gökçer’in Akşener’e verdiği destek yeniden kulislerde konuşulmaya başlandı.

 

Öte yandan Çayır, Karakaya ve Gökçer’in İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le olan fotoğraflarının da MHP genel merkezine dosya halinde iletildiği öğrenildi.

 

Bahçeli’nin MHP’li belediye başkanları ile ilgili tutumunun ne olacağı merak ediliyor.

 

 

SOYSAL ADAY YAPILMAMIŞTI

 

Öte yandan önceki dönem MHP Genel Başkan Adayı olan Koray Aydın’a destek veren MHP Çankırı eski İl Başkanı Arif Soysal görevden alınmış ve yerel seçimlerde Korgun Belediye Başkan adaylığı müracaatı MHP tarafından kabul görmemişti. 

 

 

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Çetin Kapdan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve takım elbise


Kaynak: http://www.cankiribulteni.com/haber/4538/bahceli-cankirida-o-isimleri-aday-yapacak-mi.html
Editör: ÇANKIRI BÜLTENİ
Bu haber 3600 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI