reklam

ılgaz esnaf

istanbul esnaf

ankara esnaf

Bugun...
11-01-2018 14:18:00 büyüt küçült

ADIM ADIM ILGAZ'DAN DAVOSA

ADIM ADIM ILGAZ'DAN DAVOSA Ilgaz Davos oluyor.
reklam

 

 

 

Ilgaz Dağı"nın Çankırı kısmında olan Doruk Otelin yıkılarak yerine yenisinin yapılacağı söyleniyordu.

 

 


 

 

Ancak konuyla alakalı bir süredir her hangi bir bilgi akışı olmamıştı. Çankırı Milletvekilimiz Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu konuyla alakalı açıklamalarda bulunarak Ilgaz Doruk Otelin projesini paylaştı. 


Milletvekili Akbaşoğlu” Konuyla alakalı Orman Su İşleri Bakanlığımızda, Çankırı ve Kastamonu Milletvekillerimiz, Valilerimiz ve Belediye Başkanlarımız, Bakanlık Müsteşarımız, Genel Müdürümüz ve Bakanlık yetkilileri ile bir araya geldik.Hem İstiklâl Yolu Projesi hem de Çankırı Doruk Otel Projesi ile ilgili somut projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. 1. ve 2. İstiklâl Mücâdelesinin karargâhı olan Ilgaz’ımızın dünya markası haline gelebilmesi,
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Dünya 5’ten Büyüktür “ sözünün bir  yansıması olarak “Adil ve Merhametli Yeni Dünya” nın Davos’u inşâAllah
Ilgaz olacak demiştik. İşte bu proje, bu düşünce ve yaklaşımın güzel bir örneği. Orman ve Su İşleri Bakanlığımızın üzerinde çalıştığı projeleri gördük ve birlikte değerlendirdik.Ülkemiz bir çok alanda dünyanın en iyi ve anlamlı projelerini gerçekleştiriyor.Ilgaz’a yapılacak bu güzel hizmette olduğu gibi Ilgaz, Davos'tan daha anlamlı bir fonksiyon icra edecek.


Şu anda proje üzerinde detaylar ayrıntıları ile gözden geçiriliyor. İnşallah en kısa süre içerisinde bu büyük projeler bitirilerek yerel, ulusal,bölgesel ve küresel anlamda hizmete sunulacak. Bu vesile ile Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’na ve emeği geçen Bakanlık bürokratlarımıza yürekten teşekkür ederiz.“dedi.

 

 

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık hava


Bu haber 5158 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI